Kontakt
  • Auto-Szkoła M.Bajon
  • ul. Wojska Polskiego 55/61 91-432 Łódź
  • Tel. 42 640 66 60
  • GSM: 509 260 212
  • Email: mbajon@interia.eu
Auto Szkoła M.Bajon

  Auto-Szkoła M. Bajon istnieje od 1990 roku. Założona przez Mariolę i Andrzeja Bajon to jedna z pierwszych szkół nauki jazdy powstałych na terenie Łodzi. Dziś posiadamy trzy filie rozmieszczone w dogodnych miejscach miasta. Auto-Szkoła M. Bajon to firma z długoletnimi tradycjami, ciesząca się zaufaniem ze strony kursantów, o czym świadczą powracający pokoleniami zadowoleni klienci.

 Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych, ambitnych wykładowców posiadających wyższe wykształcenie, mogących pochwalić się długim stażem pracy oraz ukończonymi kursami metodycznymi. W naszej szkole jazdy stawiamy sobie za cel jak najlepsze wyszkolenie kierowców, uwzględniając ich indywidualne predyspozycje i potrzeby. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście dydaktyczne, stąd duży nacisk kładziemy na komfortowe warunki i bezstresowy przebieg szkoleń. Nasza doświadczona kadra fachowo i rzetelnie przygotuje każdego kandydata na kierowcę do pomyślnego zdania państwowego egzaminu na prawo jazdy. Otrzymaliśmy akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty, co jest poświadczeniem dla szkoły o kształceniu na najwyższym poziomie.

 Auto-Szkoła M. Bajon posiada własny plac manewrowy oraz doskonale wyposażoną w najnowszy sprzęt multimedialny salę wykładową. Ciekawy tok prowadzenia zajęć przez doświadczonych dydaktyków to jeden z wielu posiadanych przez nas atutów, którym możemy się pochwalić. Co więcej jesteśmy w stanie zaproponować kandydatom na prawo jazdy? Dzięki nowoczesnej sali komputerowej oraz nowym, licencjonowanym i na bieżąco aktualizowanym programom kursanci mogą efektywnie ćwiczyć bez jakichkolwiek ograniczeń. Ponadto ceniąc czas swoich uczniów Auto-Szkoła M. Bajon zapewnia na terenie Łodzi własną pracownię psychologiczną (czynna wt- czw od 14 przy ul. Legionów 79).

  Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów, w tym między innymi jako jedna z nielicznych szkół jazdy w Łodzi Fiatem 500 przystosowanym specjalnie do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz nowym quadem, przeznaczonym dla kursantów ubiegających się o prawo jazdy kat. B1. Dodatkowo Auto-Szkoła M. Bajon posiada profesjonalny symulator wykorzystywany do kształcenia w zakresie poruszania się w warunkach specjalnych. W trosce o bezpieczeństwo kursantów uczęszczających na naukę jazdy nasza szkoła od wielu lat znajduje się pod patronatem ITS w Warszawie (Instytut Transportu Samochodowego) co gwarantuje regularne badania techniczne pojazdów.

 

Auto-Szkoła M. Bajon

ul. Wojska Polskiego 55/61

91-432 Łódź

pn-pt 11-19

 

ul. Legionów 79

91-017 Łódź

pn-pt 9-17

 

ul. Pasieczna (Radogoszcz Zachód ) 2/6

91-371 Łódź

pn-pt 15-19

Copyright mBajon
Projekt i realizacja - Dux Promotion.