Auto Szkoła M.Bajon

Szkolenie kierowców w auto-szkole M. Bajon

W auto-szkole M. Bajon kandydaci na kierowców szkoleni są przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Zapewnia to znakomitą jakość kursów, dzięki której nasz ośrodek szkolenia kierowców jest jedną ze szkół w Łodzi, gdzie warto robić prawo jazdy.

Dobre opinie o naszej auto-szkole są efektem profesjonalizmu i rzetelnego podejścia do nauczania. O każdego kursanta dbamy od chwili rozpoczęcia kursu aż do pomyślengo przejścia egzaminu na prawo jazdy. Zapewniamy w ten sposób najlepszy stopień przygotowania do kierowania pojazdem w prawdziwym ruchu drogowym.

W auto-szkole M. Bajon prowadzone są kursy na:
- prawo jazdy kategorii A,
- prawo jazdy kategorii A1,
- prawo jazdy kategorii A2,
- prawo jazdy kategorii B,
- prawo jazdy kategorii B1,
- prawo jazdy kategorii B+E,
- prawo jazdy kategorii C1,
- prawo jazdy kategorii C,
- prawo jazdy kategorii C+E,
- prawo jazdy kategorii D,
- wózki jezdniowe,
- taksówkarza,
- instruktora nauki jazdy,
- kierowcę zawodowego (kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, szkolenia okresowe).

Kursy nauki jazdy dla niepełnosprawnych

M. Bajon Auto Team, jako jedna z nielicznych auto-szkół w Łodzi, prowadzi kursy dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Dysponujemy specjalnie przystosowanym do tego celu samochodem Fiat 500. Dzięki fachowemu przygotowaniu naszych instruktorów zdobycie prawa jazdy przez osobę niepełnosprawną przestaje być tylko marzeniem i staje się zupełnie realne.

Copyright mBajon
Projekt i realizacja - Dux Promotion.