Prawo jazdy kat. B+E — Łódź

 Auto Szkoła Bajon

 

Przeprowadzamy kurs na prawo jazdy kat. B+E w Łodzi. Uprawnienie umożliwia legalne prowadzenie pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, który jest dodatkowo wyposażony w przyczepę, której masa nie przekracza masy pojazdu. Aby przystąpić do kursu, powinieneś spełniać następujące warunki:

  • mieć już prawo jazdy kat. B,
  • ukończyć 18 r.ż.,
  • mieć Profil Kandydata na Kierowcę.

Co ważne, podczas zdobywania tego rodzaju uprawnienia, nie odbywają się zajęcia teoretyczne. Jest to spowodowane tym, że kierowca ma już uprawnienia kat. B, więc zna przepisy ruchu drogowego, podstawowe wyposażenie samochodu czy zasady udzielania pierwszej pomocy. Odbywa się jedynie część praktyczna, która obejmuje 15 godzin jazdy na placu manewrowym oraz w terenie miejskim.

W Auto Szkole M.Bajon kurs odbywa się samochodem ciężarowym VW T5, wyposażonym w przyczepę. Jeśli chcesz prowadzić samochód o jeszcze większej masie, oferujemy także kurs na prawo jazdy kat. C. Dzięki niemu będziesz mógł kierować pojazdem, którego waga przekracza 3,5 tony.

 

Szkoła, który uczy do egzaminu i przygotowuje do jazdy

Zatrudniamy kadrę szkoleniowców, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z kierowcami. Dzięki temu potrafimy dobrać metody nauki do umiejętności i sposobu jazdy kierowców, którzy się do nas zgłaszają. Cierpliwie i z empatią podchodzimy do każdego kursanta, mając świadomość stresu i nadmiaru informacji, które towarzyszą nowym sytuacjom.

Nasza szkoła cechuje się efektywnym sposobem nauki, który potwierdza wysoka zdawalność. Nie przygotowujemy jednak kierowców tylko do egzaminu. Uczymy również, jak zachować się na drodze w danej sytuacji i na jakie zdarzenia należy się przygotować. Zapraszamy do współpracy.