Prawo jazdy kat. C+E — Łódź


prawo jazdy na przyczepy


prawo jazdy kat. C+E

 

Oferujemy kurs na prawo jazdy kat. C+E w Łodzi. Dzięki niemu zdobędziesz uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych wyposażonych w naczepę lub przyczepę, których masa całkowita może być większa niż 750 kg. Tego rodzaju kategoria jest jedną z najbardziej pożądanych na rynku pracy dla kierowców. Umożliwia podniesienie kwalifikacji oraz znacznie zwiększa Twoją atrakcyjność na tle innych kierowców.

Aby przystąpić do kursu, należy:

  • ukończyć 21 lat lub być 3 miesiące przed urodzinami. Jeśli jednak ukończyłeś kurs kwalifikacji wstępnej kierowców, który przeprowadzamy w naszej szkole, możesz zdobyć uprawnienia, mając 18 lat;
  • zdobyć zaświadczenie od lekarza oraz psychologa, które potwierdzi zdolność do prowadzenia pojazdów ciężarowych o sugerowanej masie;
  • założyć Profil Kandydata na Kierowcę.

W Auto Szkole M.Bajon podchodzimy w profesjonalny sposób do przygotowania kursantów nie tylko do samego egzaminu, ale również codziennego poruszania się po drodze w ramach wykonywania obowiązków zawodowych. Nasi szkoleniowcy to profesjonaliści z wieloletnim stażem pracy, którzy zadbają o to, abyś pewnie i bezpiecznie poruszał się po drodze.

 

Zakres kursu na prawo jazdy kat. C+E

Kurs na prawo jazdy kategorii C+E obejmuje jedynie część praktyczną. Część teoretyczna nie jest wymagana ze względu na to, że wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego kursant zdobył już podczas przygotowania się do zdania egzaminu teoretycznego dot. uprawnień kat. C. Zajęcia praktyczne trwają 25 godzin, a w ich trakcie kursanci poruszają się samochodem ciężarowym marki MAN TGL. Są prowadzone zarówno na placu manewrowym, jak i na trasie. Kurs jest przygotowany i przeprowadzany zgodnie z wymogami prawnymi. Zapraszamy do współpracy.